Відразу в бій: Росія перекинула на Донбас новий підрозділ (відео)

Росія перекинула на окуповану частину Донбасу випускників російських військових вузів, яких Москва вирішила потренувати в ході війни на сході України: снайпери російської армії вже працюють проти ЗСУ на передовій.

Об этом сообщает nation-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляють журналісти телеканалу ICTV з посиланням на дані української розвідки, публікуючи відеоматеріал з передової, передають Патріоти України.

Згідно з опублікованими даними, російські найманці продовжують активні обстріли українських позицій, маючи в своєму розпорядженні широким арсенал: Кремль активно продовжує перекидати на Донбас озброєння.

Однак останнім часом особливо активно ведуть себе снайпери: згідно з даними розвідки, Москва перекинула на Донбас випускників російських військових вузів. "Кремль, як завжди, влаштовує практичні заняття на території інших країн", — повідомляють журналісти телеканалу.

Українські бійці відзначають, що намагаються перебувати в укритті і не піддаватися ризику потрапити під вогонь снайперів.


Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vidrazu-v-bii-rosiia-perekynula-na-donbas-novyi-pidrozdil-video-270579.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя