Книгу про розвиток радіомовлення на Буковині за 5 десятиліть презентував відомий журналіст Микола Палійчук (ВІДЕО)

НАПЕРЕД БІЛЬШЕ! / Об этом сообщает meatportal.in.ua со ссылкой на СМИ.


У галереї на Штейнбарга відомий буковинський радіожурналіст, "старійшина цеху" Микола Палійчук перед друзями й колегами презентував свою першу книгу-дослідження "Скажи правду, навіть якщо її не можна" про становлення та розвиток радіомовлення на Буковині за останні кілька десятків років. Від радянських комуністичних часів, розпаду СРСР та нового становлення радіожурналістики в Чернівецькій області в часи Незалежності України.

Книга документальна, у якій читач може зануритися в епоху тотальної "брєжнєвської" цензури, водночас внутрішньої непокори журналістів, донесення різними способами правдивого слова до слухачів.

Зокрема, Палійчук був серед тих, хто проривав інформаційну блокаду зокрема в час "чернівецької алопеції" — масового облисіння дітей, а згодом виховав чимало діючих репортерів, серед яких і нинішній керівник телеканалу ТВА Вадим Пелех.

Микола Іванович у своїй книзі також розповідає й про зародження "прямого ефіру" на обласному радіо, численні вдалі й не зовсім експерименти, навіть про курйозні "тяпи-ляпи", без яких "живе" радіо важко уявити.

Словом, багато хто з наших колег побачив у книзі своєтідний підручник. Але не академічний, який рекомендується для вокладання предмету, а у звичаному людскому життєвому розумінні.

Портал БукІнфо щиро вітає "метра-побратима" з презентаційною книжною добіркою і бажає не зупинятися на своєму творчому, тепер вже літературному поприщі. Бо це все наша історія, наше складне життя...

БукІнфо (с)


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=113062”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя